Hier vind je betaalbare tweedehandsspullen. De winkel wordt grotendeels ingericht als kledingboetiek. Je vindt er wel het volledige assortiment, met uitzondering van meubelen.

Elke aankoop geeft producten een 2e leven en vermindert zo verspilling. Op vrijdag 5 september zwaaien de deuren van de kringwinkel voor het eerst open.

Directeur Dick Ghiesmans is trots: “De Kringwinkel is meer dan een winkel. Het is een plek waar spullen en mensen een nieuwe kans krijgen. We bieden werk aan mensen die moeilijker aan de slag raken en zorgen dat herbruikbare spullen niet verloren gaan.”

Duurzaam

Breng kleren die je niet meer draagt. Zo maak je de cirkel rond en draag je bij aan een duurzamere toekomst. Bovendien is de nieuwe kringwinkel meer dan een winkel: het is een sociaal tewerkstellingsproject. Het biedt werkgelegenheid aan mensen die elders moeilijk aan de slag raken. Zo draag je met elke aankoop bij aan een sterker en socialer Koksijde.

De nieuwe Kringwinkel ligt centraal in Sint-Idesbald (Koninklijke Baan 281), vlakbij een halte van de kusttram en is ook vlot bereikbaar met de fiets. Er zijn ook genoeg parkeerplaatsen. Tip: ga langs tijdens het openingsweekend op 5 en 6 september, want je krijgt een verrassing. En het mooiste? Ergens in de winkel zit een cadeaubon van 50 euro verstopt. Vind jij die?